Ekipa

Zavezanost, motivacija in vzajemno spostovanje nas naredi mocnega kot celoto. Le v ekipi, kjer vsak podpira vsakega lahko dosezemo da smo uspesni.

lisa3ferdinandBorisrobert
Lisa Holler

Vodja prodaje, controlling


lisa.holler@holler-tore.at
Mag. Ferdinand Rieser

Prokurist - Upravljanje Holler Tore GmbH

ferdinand.rieser@holler-tore.at
Boris Vidovic

Tehnicni direktor, Nacrtovanje in planiranje

boris.vidovic@holler-tore.at
Robert Gamerith

Koordinator proizvodnje


mail@holler-tore.at
AndreasReinhardMartinEdi
Andreas Barzauner

Koordinator proizvodnje


mail@holler-tore.at
Reinhard Hüttl

Vodja prodaje, zunanji sodelavec Projektiranje in prodaja

reinhard.huettl@holler-tore.at
Martin Obendrauf

Nabava


martin.obendrauf@holler-tore.at
Eduard Lampel

Prodaja


eduard.lampel@holler-tore.at
MortengabyDanielpetra
Morten Heinrich

Prodaja


morten.heinrich@holler-tore.at
Gabriela Diaz

Marketing


gabriela.diaz@holler-tore.at
Daniel Lackner

Nacrtovanje in planiranje


daniel.lackner@holler-tore.at
DI Petra Kopse

Nacrtovanje in
planiranje

petra.kopse@holler-tore.at
Kevingernotdaniel montKarl
Ing. Kevin Mauko

Nacrtovanje in planiranje


kevin.mauko@holler-tore.at
Gernot Vallant

Storitve za kupce


mail@holler-tore.at
Daniel Jagric

Storitve za kupce


mail@holler-tore.at
Karl Neumeister

Vodja, individualna izvedba


mail@holler-tore.at
florianchristophBase portrait
Ovidiu Briscan

Vodja varjenja varjenje-povrsinska obdelava

mail@holler-tore.at
Crtomir Sumak

Kontrola, vodja dostave


mail@holler-tore.at
Christoph Kirschner

Prodaja


christoph.kirschner@holler-tore.at
Thomas Krainer

Prodaja


thomas.krainer@holler-tore.at
Paul
Ronny Paul

Vodja
lakirnica

paul@kbo.at

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

*

NEHMEN SIE KONTAKT MIT UNS AUF!