Egy erös csapat

Elkötelezettség, ösztönzöttség és kölcsönös tisztelet révén erös a mi csapatunk. Csak csapatként, egymást támogatva tudjuk szolgáltatásainnkal kapcsolatos igéreteinket betartani.

lisa3ferdinandBorisrobert
Lisa Holler

Èrtékesítési vezetö, controlling

Tel.: +43 3452 86031 - 223

lisa.holler@holler-tore.at
Mag. Ferdinand Rieser

A Holler Tore GmbH Engedélyezett aláíró - menedzsment

ferdinand.rieser@holler-tore.at
Boris Vidovic

Müszaki igazgató, Tervezés és termelés elökészítés

Tel.: +43 3452 86031 - 0

boris.vidovic@holler-tore.at
Robert Gamerith

Termeléskoordinálás

Tel.: +43 3452 86031 - 0

mail@holler-tore.at
AndreasReinhardMartinEdi
Andreas Barzauner

Termeléskoordinálás

Tel.: +43 3452 86031 - 0

mail@holler-tore.at
Reinhard Hüttl

Èrtékesítési vezetö, Külszolgálati munkatárs,
Tervezö és viszonteladó

Tel.: +43 3452 86031 - 251

reinhard.huettl@holler-tore.at
Martin Obendrauf

Müszaki beszerzési vezetö

Tel.: +43 3452 86031 - 216

martin.obendrauf@holler-tore.at
Eduard Lampel

Belsö értékesíö

Tel.: +43 3452 86031 - 217

eduard.lampel@holler-tore.at
MortengabyDanielpetra
Morten Heinrich

Belsö értékesíö

Tel.: +43 3452 86031 - 225

morten.heinrich@holler-tore.at
Gabriela Diaz

Marketing

Tel.: +43 3452 86031 - 0

gabriela.diaz@holler-tore.at
Daniel Lackner

Tervezés és termeléselökészítés

Tel.: +43 3452 86031 - 0

daniel.lackner@holler-tore.at
DI Petra Kopse

Okleveles mérnök
Tervezés és termeléselökészítés

Tel.: +43 3452 86031 - 0

petra.kopse@holler-tore.at
Kevingernotdaniel montKarl
Ing. Kevin Mauko

Tervezés és termeléselökészítés

Tel.: +43 3452 86031 - 0

kevin.mauko@holler-tore.at
Gernot Vallant

Ügyfélszolgálat

Tel.: +43 3452 86031 - 0

mail@holler-tore.at
Daniel Jagric

Ügyfélszolgálat

Tel.: +43 3452 86031 - 0

mail@holler-tore.at
Karl Neumeister

Termelési vezetö,
Speciális gyártmány készítés,
különleges termékek építése

Tel.: +43 3452 86031 - 0

mail@holler-tore.at
florianchristophBase portrait
Ovidiu Briscan

Termelés vezetö,
Hegesztési vezetö
Felületi készrevitelezö

Tel.: +43 3452 86031 - 0

mail@holler-tore.at
Crtomir Sumak

Szállítmányozási vezetö, végtermék ellenörzés, telefonos segédkezés

Tel.: +43 3452 86031 - 0

mail@holler-tore.at
Christoph Kirschner

Belsö értékesíö

Tel.: +43 3452 86031 -213

christoph.kirschner@holler-tore.at
Thomas Krainer

Belsö értékesíö

Tel.: +43 3452 86031 -230

thomas.krainer@holler-tore.at
Paul
Ronny Paul

Termelés vezetö,
Porszórásos felületfestés

Tel.: +43 664 390 55 41

paul@kbo.at

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*

NEHMEN SIE KONTAKT MIT UNS AUF!